Şartlar & Koşullar

https://meyvesurprizi.com aracılığı ile vermiş olduğunuz Meyve ve Kek ürünleri, 09:00-22:00 saatleri arasında teslim edilir.

Vermiş olduğunuz meyve  siparişinin teslimatı esnasında, alıcı olarak belirtmiş olduğuz kişinin teslimat adresinde bulunmaması durumunda, meyvesurprizi teslimatı; apartmanlarda yan komşu daireye ya da apartman görevlisine, sitelerde site güvenlik görevlisine, hastanelerde resepsiyon görevlisine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, askeri hastane ve kurumlarda nöbetçi subay ya da erlere teslim edilmektedir.

Nikah - Düğün - Açılış törenleri için vermiş olduğunuz meyvesepeti siparişlerinde  alıcıya teslim edilememesi durumunda, görevliye imza karşılığında teslim edilir.

Özel günlerde (yılbaşı, sevgililer günü, öğretmenler günü, anneler günü v.b) meyvesepeti gönderimlerinin yoğunluğu sebebiyle siparişlerinizin teslimatında saat garantisi verilememektedir. Siparişleriniz belirttiğiniz günde yapılmakta ancak saatte gecikme yaşanabilmektedir.

Siparişleriniz esnasında gönderenin adını saklı tutmak istemeniz durumunda, gönderim yaptığınız ürünün kabul edilmemesinden ve teslim alınmamasından Meyve Sepeti sorumlu değildir. Bu gibi bir durum yaşandığında, gönderim yapılan dağıtım kanalımıza geri gelecektir. İki iş günü içerisinde dilerseniz kendiniz teslim alabilir ya da farklı bir adrese gönderimini talep edebilirsiniz. Farklı bir adrese gönderimi tercih etmeniz durumunda ek ücret talep edilecektir.

İstanbul  meyveSurprizi sayfalarında belirtilen fiyatlar sadece merkezlere olan fiyatlarıdır. Gönderim yapılacak ilçe' dağıtım yapılırken mesafeye göre yol ücreti alınmaktadır. Meyve Sepeti, meyve gönderimi yapılamayacak olan bölgelere meyvesurprizi göndermeme hakkına sahiptir ve bu durumlarda mutlaka müşterilerini bilgilendirir.